Casa Felice

Casa Felice

Casa Felice

Glow Hub

Glow Hub

Glow Hub to projekt, którego filozofią jest koreańska pielęgnacja cery.

Milena jest kosmetologiem. Łącząc wiedzę i swoje wieloletnie doświadczenie postanowiła stworzyć markę, która będzie dystrybutorem wyselekcjonowanych, kosmetycznych perełek. Nauka świadomej pielęgnacji + skuteczny produkt to najbezpieczniejsza droga do osiągnięcia świeżego i młodzieńczego GLOW

HULAJKA

HULAJKA

THE HOUSE jagiellończyka 22

THE HOUSE jagiellończyka 22

Projekt identyfikacji dla THE HOUSE jagiellończyka22 – kamienicy z apartamentami na wynajem w Olsztynie.  W ramach współpracy opracowaliśmy logo, elementy brandingowe oraz oznakowanie budynku z wyszczególnieniem rozpisu apartamentów, wejść do klatek itp.

skrzat

skrzat

Projekt logo dla ośrodka rehabilitacji dzieci i niemowląt. Jak mówi założycielka Skrzata, pani Justyna Sadowska, “Dzieci podczas rehabilitacji czasem płaczą. Nie z bólu, a z niewygody”. Podczas prac nad znakiem, zależało nam więc na zilustrowaniu profesjonalizmu i ciepła jakim otaczani są mali pacjenci.

impresja

impresja

Propozycja logo dla pracowni florystycznej Impresja

spalona_2

spalona_2

Tworzenie logo to proces. Po drodze pojawia się kilka projektów. Klient wybiera ostateczną wersję, która odpowiada na szereg aspektów funkcjonowania jego marki. To jeden z “odrzutów”. Nie kontynuowaliśmy tej myśli ale zostawiam jej miejsce w moim portfolio.

spalona.

spalona.

Spalona i kropka, to miejsce powstałe z miłości do dobrego jedzenia. Restauratorzy prowadzący dotychczas kultowe miejsce Telegraf, powierzyli mi przygotowanie logo i identyfikacji dla ich nowego projektu lokalowo-kulinarnego.

W Spalonej wypijesz kawę z wspaniałymi wypiekami, ale i zjesz pyszne sezonowe posiłki “na słono”.

w dobrych rękach

w dobrych rękach

Ten moment w którym wiesz co kochasz robić najbardziej i zawężasz profil swojej działalności do satysfakcjonującego minimum. Martyna jest w branży beauty od lat. Ale to w masaże wkłada całe swoje serce i wiedzę. Lata doświadczenia i szkoleń doprowadziły ją do momentu w którym postanowiła zmienić logo i nazwę swojego gabinetu aby skupić się na tym co kocha robić najbardziej.

W ramach współpracy powstało nowe logo, zestaw grafik do komunikacji na social media oraz elementy brandingowe marki jak cennik, vouchery podarunkowe itp.

 

 

 

apartamenty na stoku

apartamenty na stoku

Projekt logo dla apartamentów na wynajem.

Zależało nam na stworzeniu znaku, które w skrótowej i prostej formie oddaje walory turystyczne Gdańska oraz zachęca do eksplorowania tego miasta.